Cesta k vašemu ohni

Prožijeme na ní společně dobrodružství a radost.

První, co je potřeba na cestě k Vašim kamnům či krbu udělat, je zvážit a promyslet si tyto základní myšlenky. Chci do svého domu (kanceláře, firmy,…) oheň? Co mi to přinese? Co od toho očekávám? Jak se chci v daném prostoru cítit? Proč uvažuji o tom, aby mi moji myšlenku zrealizovalo AR kamnářství ?

Je dobré si ujasnit jaký druh topidla bych rád/a měl/a ve svém interiéru. Bude lepší o akumulační krb, (sálavá) kachlová kamna, sporák, nebo nějaká kombinace těchto možností? Chci topidlo napojit na podlahové vytápění nebo ohřev TUV? Jaký design či barevné provedení mi bude ladit do mého interiéru? V neposlední řadě je potřeba si odpovědět na otázku, kolik jsem ochoten/na do mého ohně investovat.

Toto jsou otázky, na které byste si měli sami upřímně odpovědět dříve, než nastoupíte proces vedoucí k realizaci. Inspiraci Vám mohou být také naše realizace.

Jakmile máte v těchto otázkách jasno, kontaktujte AR kamnářství zde.

Poté, co nás oslovíte prostřednictvím formuláře, emailem či telefonicky, domluvíme si  konzultační schůzku v showroomu AR kamnářství.  Zde si společně ujasníme Vaše základní představy o Vašem topidle. Dále pokročíme ve výběru jeho designu i technických možností tak, aby vše co nejvíce ladilo s Vámi a Vaším představou. Pokud to bude třeba, vytvoříme také 3D model topidla za vratnou cenu 5.000,- Kč v případě naší realizace.

Na konzultaci je vždy dobré si s sebou také vzít stavební dokumentaci Vaší nemovitosti. Velmi to zjednoduší a urychlí naši domluvu.

Součástí schůzky může také být konzultace s naší interiérovou designérkou o designu Vašeho interiéru, aby k sobě vše dokonale ladilo a Vy jste se doma či ve firmě cítili co nejlépe.

Jakmile společně najdeme optimální řešení pro Vás a Váš prostor, přistoupíme k přípravě realizace, na jejímž konci je termín stavby či instalace přímo u Vás.

Naši profesionálové pak provedou Vaši stavbu v dohodnutém  termínu a ve stoprocentní kvalitě, za kterou ručíme.

Pokud jste si naší designérkou společně vybrali také design Vašeho interiéru, jeho dodání a instalace proběhne po dokončení staveních prací před Vaším nastěhováním.

Posledním krokem k tomu, abyste si mohli zaslouženě a plně užívat Vašeho ohně, kamen či krbu u Vás doma či ve firmě, je jejich předání. V dohodnutém termínu Vám je na místě předá odborník AR kamnářství. Podá Vám veškeré nutné  informace o používání a Vy jako paní či pán domu provedete první zápal ve Vašem novém krbu či kamnech.

Od této chvíle to již je Váš příběh ohně !